sobota, 19 maja 2012

Wczasowanie - Vacation


Holiday
Lefkada-isola
Zobacz,look - www.goo.gl/SmAuO
Click here! www.fototo.blox.pl

Polish Country
http://latox.blox.pl/2011/07/ART-Polish-Country.html
Park Narodowy Jasmund, Niemcy
Rugia, największa niemiecka wyspa, to prawdziwy turystyczny raj, który oferuje odwiedzającym idealną mieszankę atrakcji. Największa z nich znajduje się na północnym-wschodzie wyspy. Tu, na półwyspie Jasmund, w 1990 roku założono najmniejszy park narodowy w Niemczech. Tutejszy las bukowy znajduje się także na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jednak tym, co jak magnes przyciąga turystów są malownicze wapienne klify. Na ich szczytach znajdują się platformy widokowe, z których roztacza się piękna panorama wybrzeża i rozkołysanego Bałtyku.
Hurghada Hilton Long Beach
Hurghada Aqua Blue Resort
Bornholm - Słoneczna wyspa Danii - wyspa marzeń - Bornholm różni się od reszty Danii. Poczujesz to z chwilą, gdy postawisz stopę na jego skalistej ziemi. Ciesz się słońcem – jest go tu więcej niż gdzie indziej w Danii – na klifowym wybrzeżu ze wspaniałym widokiem największych ruin zamku Hammershus, lub pojedź rowerem przez Almindingen. Bornholm to piaszczyste plaże, klify i lasy.
Bornholm z helikoptera
http://www.bornholmtours.com/wakacje
Wielu turystów na Bornholm wybiera się właśnie z rowerem, są to zarówno osoby młode, rodziny z dziećmi jak i osoby starsze, a to dlatego, że Bornholm jest bardzo dobrze przygotowany dla rowerzystów w każdym wieku i o różnym przygotowaniu fizycznym. Stopień trudności szlaków rowerowych jest zróżnicowany, jednak większość z nich nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym amatorom dwóch kółek. W północnej części wyspy można napotkać strome podjazdy (np. trasa Rønne-Allinge), natomiast obszary południowe to w większości tereny płaskie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz