czwartek, 24 maja 2012

HOLIDAY

holiday
Podróże po świecie - travel the world - www.krzychol.blogspot.com
Żaglówką po Mazurach - Mazury, to Cud Natury
www.mazury.com.pl
Wędrówki piesze gwarantują niespotykane doznania, są bardzo przyjemną formą obcowania z naturą a także doskonałym sposobem na dotarcie w odległe miejsca mazurskiej krainy. Wystarczy spakować plecak, założyć wygodne obuwie i można ruszać w teren...

sobota, 19 maja 2012

Wczasowanie - Vacation


Holiday
Lefkada-isola
Zobacz,look - www.goo.gl/SmAuO
Click here! www.fototo.blox.pl

Polish Country
http://latox.blox.pl/2011/07/ART-Polish-Country.html
Park Narodowy Jasmund, Niemcy
Rugia, największa niemiecka wyspa, to prawdziwy turystyczny raj, który oferuje odwiedzającym idealną mieszankę atrakcji. Największa z nich znajduje się na północnym-wschodzie wyspy. Tu, na półwyspie Jasmund, w 1990 roku założono najmniejszy park narodowy w Niemczech. Tutejszy las bukowy znajduje się także na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jednak tym, co jak magnes przyciąga turystów są malownicze wapienne klify. Na ich szczytach znajdują się platformy widokowe, z których roztacza się piękna panorama wybrzeża i rozkołysanego Bałtyku.
Hurghada Hilton Long Beach
Hurghada Aqua Blue Resort
Bornholm - Słoneczna wyspa Danii - wyspa marzeń - Bornholm różni się od reszty Danii. Poczujesz to z chwilą, gdy postawisz stopę na jego skalistej ziemi. Ciesz się słońcem – jest go tu więcej niż gdzie indziej w Danii – na klifowym wybrzeżu ze wspaniałym widokiem największych ruin zamku Hammershus, lub pojedź rowerem przez Almindingen. Bornholm to piaszczyste plaże, klify i lasy.
Bornholm z helikoptera
http://www.bornholmtours.com/wakacje
Wielu turystów na Bornholm wybiera się właśnie z rowerem, są to zarówno osoby młode, rodziny z dziećmi jak i osoby starsze, a to dlatego, że Bornholm jest bardzo dobrze przygotowany dla rowerzystów w każdym wieku i o różnym przygotowaniu fizycznym. Stopień trudności szlaków rowerowych jest zróżnicowany, jednak większość z nich nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym amatorom dwóch kółek. W północnej części wyspy można napotkać strome podjazdy (np. trasa Rønne-Allinge), natomiast obszary południowe to w większości tereny płaskie.

poniedziałek, 14 maja 2012

Letni czas...

Shop@ LikePlus.pl - darmowa wymiana lubię to i google +

letni czas - summer time -

Już za parę chwil, za chwil parę.....weźmiesz plecak swój i gitarę ....właśnie, a co dalej ? Wakacje za pasem... Czas wypocząć od pracy i naładować swoje akumulatory... Lato, słońce, góry , morze, las...a tam ciągle nie ma nas. Nie ma ? Czas to naprawić - weź urlop i ruszaj na wakacje. Nie będę pisał jak ważny dla każdego jest dobry wypoczynek, bo to oczywiste. By dobrze wypocząć najlepiej jest oderwać się trochę od otaczającej Cię rzeczywistości, zmienić środowisko - czyli po prostu gdzieś wyjechać. Fajnie po prostu zaplanuj swoje wakacje i wyjedź gdzieś. Co zrobić, by Twoje wakacje były naprawdę SUPER ? Najważniejsze to, by je dobrze zaplanować. Zastanów się jaka forma odpoczynku najberdziej Ci odpowiada. Czy wolisz wylegiwać się godzinami na nadmorskiej plaży i brązowieć na słońcu? Czy lubisz szum drzew i zapach leśnego igliwia ? A może przepadasz za górskimi wędrówkami ? Może uwielbiasz żeglować i tygodniami spędzać czas na jachcie ? A może interesuje Cię zwiedzanie ciekawych miejsc ? Wybór formy wypoczynku będzie miał decydujący wpływ na to czy uznasz tegoroczne wakacje za udane. Jeszcze jedna ważna sprawa z Kim spędzić wakacje, czy jechać samemu, wiadomo we dwójkę zawsze raźniej, zawsze jest z kim porozmawiać, pośmiać się czy wybrać gdzie bądź:) Możesz namówić koleżankę czy kumpla by pojechał z Tobą. Możesz namówić przyjaciółkę, czy przyjaciela.....będzie FAJNIE. Ale co zrobić, gdy nikt zbytnio się nie kwapi, by wybrać się z Tobą? Co zrobić, gdy Wasze urlopy wypadają w innym terminie? Wyjedź na wakacje sam, sama. Pracujesz cały rok. Na urlop czekasz z utęsknieniem. Nie spędzaj go w domu przed telewizorem! Nie remontuj w tym czasie mieszkania! Nie pozwól by ten czas przeminął! Znajdź sobie zajęcie, które pozwoli zapomnieć Ci o pracy i po po prostu wypocząć - wyjedź z domu.Przepraszam..., a gdzie jest moja gitara? No ale....ja przecież tak dawno nie grałem na gitarze :). No to może wezmę gitarę i plecak....i ruszam w drogę! Polenić się trochę...powdychać świeżego powietrza...uff wakacje - się rozmarzyłem...
POLISH COUNTRY
Jedź do Chorwacji - Welcome to CROATIA
http://krzychkizier.blogspot.com/